Aksident trafiku në rrugën Strugë-Qafë Thanë

Një aksident trafiku raportohet se ka ndodhur në rrugën magjistrale Strugë-Qafë Thanë. Në aksident janë përplasur dy makina dhe për pasojë kanë regjistruar dëme materiale. Në vendngjarje është policia që po rregullon trafikun në këtë rrugë. (Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...