Khabib fiton me nokdaun, bëhet kampion i padiskutueshëm në UFC

Njëra ndër ndeshjet më interesante në UFC, pra në sporte luftarake të kombinuar në kategorinë e lehtë në mes të Khabib dhe Gaethje ka përfunduar

Khabib dhe Geathje kanë luajtur për kategorinë e lehtë për titullin e kampionit të Botës sa i padiskutueshëm të Botës në UFC.StrugaLajm

Khabib e fitoi këtë ndeshje në raundin e dytë të UFC-së.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...