Arrestohet në Qafë Thanë shtetasi nga Kosova

Më 05.02.2019, në orën 16.10 në pikën kufitare “Qafë Thanë” gjatë  kontrollit të pasaportave u konstatua se personi H.J (59) nga Kosova  ishte  listuar në stop- listën  mëson Strugalajm.com. Personi u arrestua dhe u ndalua në ambientet e Stacionit  të Policisë kufitare ‘’Qafë Thanë për procedurë të mëtejshme “, njofton Ministria e Brendshme.

In : Aktuale

Loading...
loading...